VÝSTAVY


Bratislava DANUBE CACIB 28.-29.-30.10.2022
Class Champions
Judge : Drobnjak Darko ( RS)
EXCELLENT IV 🏆
Judge : Staviarska Viera (SK)
EXCELLENT 
Judge: Jursa Jozef ( SK) 
EXCELLENT II, 🥈 RES CAC 🏆



 

Krajská výstava psů Litoměřice

15.10.2022

class: open

Judge : Lenka Fairaislová ( ČR)

VÍTĚZ TŘÍDY 🥇🏆

KRAJSKÝ VÍTĚZ 🥇🏆✨

 

Mezinárodní výstava psů -České Budějovice

8.10.2022

class: champions 

Judge: Martina Hegr Klivarová (ČR)

EXCELLENT III 🥉

 

Klubová výstava ČKRR
24.-25.9.2022

class: champions 

Judge: Kim Hodge( UK) , Marielle Tressor ( FR)

EXCELLENT ✨, EXCELENT ✨



50. KARKONOSKA WYSTAWA PSÓV RASOWYCH JELENIA GÓRA
18.9.2022
class: champions 
Judge : Piotr Król ( PL)
EXCELLENT I,,🥇CAC  🏆 BOS

✨BEST MALE OF BREED🏆🥇




1x NDS 2x IDS Kosovo Gnjilani
31.8. -1.9.2022


Judges:


Jean Francis Vaneken (BE)- EXCELLENT I, CAC, res. CACIB

Saud Kajtazi (RKS)- EXCELLENT I, CAC, BOS 🏆

Mihajlo Kostovski ( MKD)- EXCELLENT I, CAC, CACIB, BOB, BOG I 🥇🏆



✨✨CHAMPION OF KOSOVO✨✨

 ✨✨GRAND CHAMPION OF KOSOVO ✨✨






4x IDS North Macedonia -Ohrid 
25.8. -28.8.2022

Judges:
Harto Stockmari( FIN)- EXCELLENT I, CAC, CACIB, BOS 🥇🏆

Korozs Andras ( HUN)- EXCELLENT II, res. CAC 🥈🏆

Niksa Lemo ( HR)- EXCELLENT II, res. CAC 🥈🏆
Mihajlo Kostovski ( MKD)- EXCELLENT I, CAC 🥇🏆


✨✨CHAMPION OF MACEDONIA ✨✨




 2xNDS, 2xIDS ALBANIA TIRANA
 23.8.2022 - 24.8.2022


judge: Malgorzata W. Wierzchoska (POL)

EXCELENT II, res. .CAC 🥈🏆

judge: Pero Celebic (MNE)- EXCELENT I, CAC 🥇🏆

judge: Ozan Belkis (TUR)- EXCELENT I, CAC 🥇🏆

judge: Gyorgy Tesics (HUN)- EXCELENT I, CAC, CACIB, BOS 🥇🏆


✨✨(CHAMPION OF ALBANIA )✨✨






2xNDS, 2xIDS BOSNA - HERZEGOVINA
    20.-21.8.2022 

                                           

 judge: Nikola Dumezič - EXCELLENT I, CAC, BOB 

judge: Sanja Vretenicič - EXCELLENT I, CAC, CACIB, BOS

✨✨( CHAMPION BIH )✨✨

judge: Vojislav Al Daghistani - EXCELLENT I, CAC, BOS

judge: Julian Glavočevič- EXCELLENT I, CAC, CACIB, BOB 

✨✨( GRAND CHAMPION BIH)✨✨

3X NOMINACE NA CRUFTS 2023 !

  




NITRADOG SUMMER CUP( SK)- 4 X CACIB

     třída otevřená  

             

7.7.2022-rozhodčí Milivoje Urosevu /RS/ 

        EXCELLENT II,  RES.CAC 

8.7.2022-rozhodčí Otakar Vondrouš/CZ/

       EXCELLENT II,  RES.CAC

9.7.2022- rozhodčí Vladimír Piskay/SK/

       EXCELLENT III

10.7.2022-rozhodčí Marián Konečný/SK/

            EXCELLENT I,   CAC 


 
Národní výstava RR  - Jelenia Góra ( PL)

25.6.2022

rozhodčí - Šarka Štusáková ( specialistka na plemeno )

                 

                třída otevřená  

           EXCELLENT I , CAC 


TRIOCACIB Prague 

třída otevřená

5.8.2022-rozhodčí - Hana Pánková (CZ)

EXCELLENT

6.8.2022- rozhodčí - Dr.Tesics György (HU)

VERY GOOD

7.8.2022-rozhodčí -  Elina Haapaniemi( FIN)

EXCELLENT IV

18.6.2022 Klubová výstava ČKRR -Brno Žebětín

třída otevřená - rozhodčí -Sněžana Kuralt

EXCELLENT 

28.5.2022 Klubová výstava KCHRR Česká Třebová  tř.otevřená 

EXCELLENT

                                        21.5.2022 Mezinárodní výstava psů Litoměřice

                                            tř.otevřená - rozhodčí lenka Fairaislová
                                                                    EXCELLENT

2.4.2022     MVP České Budějovice tř.mezitřída,    

    EXCELLENT IV.


 archív 2021


9.10.2021 MVP České Budějovice tř. mladých,
EXCELLENT II.

25.7.2021 Klubová výstava ČKRR - tř. mladých
EXCELLENT

5.6.2021 Klubová výstava KCHRR - tř.mladých
EXCELLENT


archív 2020


5.9.2020 Klubová výstava KCHRR - tř.štěňat  - VN IV.

1. místo - NEJKRÁSNĚJŠÍ PÁR VÝSTAVY KCHRR 2020

(Amazing Khaleesi + Amazing Targaryen Rhodesian Shine)

3. místo - NEJKRÁSNĚJŠÍ HLAVA PSA - KCHRR 2020

Klubová výstava ČKRR 2020 - třída štěnat - VN2, VN2

Klubová výstava ČKRR 2020 - třída tiny baby - VN2